loading...

کارشناسان رسمی دادگستری تهران، مشاوران حقوقی و داوری

نمونه فرم درخواست کارشناسی ملک ——————————- به نام خدا کارشناس رسمی دادگستری محترم جناب مهندس امیرامیدی موضوع: درخواست کارشناسی ارزیابی پلاک های ثبتی زیر با سلام بدینوسیله درخواست می شود ملک اینجانب را با پلاک ثبتی ******** فرعی از ***** اصلی بخش **** ثبت تهران واقع در تهران********** را ارزیابی نمایید. ضمنا مدارک و مستندات به پیوست ارسال خواهد شد. امضاء (شخص/شرکت): _______________________________________________________ برای درخواست کارشناسی…

نمونه فرم درخواست کارشناسی ملک

Admin بازدید : 5 جمعه 16 مهر 1400 نظرات ()

نمونه فرم درخواست کارشناسی ملک

——————————-

به نام خدا

کارشناس رسمی دادگستری محترم

جناب مهندس امیرامیدی

موضوع: درخواست کارشناسی ارزیابی پلاک های ثبتی زیر

با سلام

بدینوسیله درخواست می شود ملک اینجانب را با پلاک ثبتی ******** فرعی از ***** اصلی بخش **** ثبت تهران واقع در تهران********** را ارزیابی نمایید.

ضمنا مدارک و مستندات به پیوست ارسال خواهد شد.

امضاء (شخص/شرکت):

_______________________________________________________

برای درخواست کارشناسی می توانید مستقیما با تلفن با ما تماس بگیرید و یا این که این کار را از طریق سایر رسانه های ارتباطی مانند واتساپ و تلگرام و ایمیل انجام دهید.

شماره تماس و واتس آپ : 09199774202

________________________________________________________

درخواست کارشناسی ملک و سایر انواع دارایی ها می تواند به راحتی از طریق تماس تلفنی با ما، یا با ایمیل و یا برقراری ارتباط به وسیله شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و واتساپ و یا به وسیله فرم تماس این سایت انجام شود.

برای داشتن راهنمایی های ما می توانید با ما تماس بگیرید. تهران 09199774202

درخواست کارشناسی از کارشناسان رسمی گروه ما می توانند برای

 • ارزیابی رسمی انواع املاک مانند زمین، آپارتمان مسکونی یا اداری و تجاری،
 • حق کسب و پیشه و سرقفلی مغازه تجاری،
 • ارزش کارشناسی کارخانه صنعتی،
 • قیمت گذاری هتل و مجتمع های صنعتی و توریستی و ورزشی
 • و کارشناسی سایر املاک در شهر تهران و سایر استان ها
 • ارزش گذاری قطعات و کالا های صنعتی و ماشین آلات کارخانه های تولیدی
 • قیمت گذاری رسمی خودرو (ماشین)

و ارزیابی قیمت و کارشناسی موارد دیگر مانند قطعات کامپیوتر و تجهیزات پزشکی باشد.

___________________________________________________________________

قیمت کارشناسی ملک و عوامل موثر بر آن

قیمت کارشناسی ملک به عوامل متعددی از جمله مشخصات سند مالکیت، مساحت ملک، مساحت ساختمان موجود در آن، طول بر و ابعاد و قواره ی عرصه، بافت شهری پیرامون آن و عرض معبر خیابان و جهت قرارگیری آن بستگی دارد.

ارزیابی رسمی قیمت آپارتمان در استان تهران و سایر شهرستان ها در صفحه نحوه کارشناسی آپارتمان توضیح داده شده است.

ارزیاب رسمی ملک اگر ملک تجاری یا مغازه باشد بیشتر به کارشناسی ارزش سرقفلی تجاری و یا حق کسب و پیشه تجاری آن می انجامد. ارزش گذاری روی سرقفلی تجاری علاوه بر مشخصات ساختمانی مغازه یا واحد تجاری به موقعیت قرار گیری آن در شهر و رونق تجاری منطقه و همچنین اجاره نامه ی آن و عوامل دیگر بستگی دارد.

ارزیابی رسمی ملک و وثیقه ملکی و سند رهنی

معمولا زمانی که بانک قصد به رهن گرفتن یک ملک را به عنوان وثیقه ملکی در ازای دادن وام به صاحب آن دارد قیمت گذاری آن را برای برآورد قیمت کارشناسی ملک به کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان ارجاع می دهد.

در مورد بانک ها و املاک تهران، معمولا این ابلاغ مستقیما از سوی بانک برای کارشناس رسمی تهران نوشته می شود تا کارشناس با مراجعه به نشانی ملک و ملاحظه سند نسبت به انجام کارشناسی اقدام نماید.

کارشناس رسمی دادگستری رشته ساختمان در پاسخ به این قرار ارجاع کارشناسی ملک، با بررسی شرایط ملک و مشخصات سندی و مالکیتی آن ارزیابی رسمی ملک را انجام داده و ارزش کارشناسی آن را به مرجع مربوطه (در اینجا بانک) اعلام می کند.

کارشناس رسمی املاک برای تشکیل پرونده مهاجرت

در مواردی که برای تشکیل پرونده مهاجرت، ادارات مهاجرت یا سفارت خانه های کشور های کانادا و استرالیا و یا کشور های اروپایی مستقر در تهران نیاز به دانستن میزان دارایی های غیر منقول شما و به عبارتی دانستن تمکن مالی شما دارند باید یک کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان، قیمت کارشناسی ملک شما را برآورد و آن را به مرجع مربوطه مانند اداره مهاجرت اعلام نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ارزیاب رسمی برای قیمت گذاری املاک، مقاله ارزیابی دارایی جهت مهاجرت را مشاهده نمایید.

کارشناسی رسمی ملک در دایره اجرای ثبت اسناد رسمی

املاک رهنی که در صورت عدم پرداخت اقساط توسط دایره اجرای اسناد رسمی اداره ثبت اسناد و املاک بازداشت و به اجرا گذاشته می شود یا به عبارت دیگر در مسیر مزایده قرار می گیرد نیز توسط اداره ثبت طی قرار کارشناسی به کارشناس رسمی دادگستری رشته ساختمان ارجاع می شود تا کارشناس با بررسی پارامترهای لازم ، ارزش کارشناسی ملک را برآورد و به واحد اجرای اسناد رسمی ثبت اعلام نماید. این قیمت معمولا به عنوان قیمت پایه مزایده و با توجه به آیین نامه اجرای ثبت مورد استفاده قرار می گیرد.

معمولا شرکت های بزرگ هنگام اعطای نمایندگی فروش به اشخاص حقیقی یا حقوقی از آنها در ازای کالا هایی که برای فروش در اختیارشان گذاشته می شود اسناد مالکیت ملکی به رهن می گیرند و در این مورد نیز شما نیاز به مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری در رشته راه و ساختمان جهت تعیین قیمت کارشناسی ملک (اعم از آپارتمان مسکونی، تجاری، اداری و یا واحد های صنعتی) دارید.

کارشناس رسمی با بازدید از ملک و بررسی های فنی لازم از مشخصات ساختمانی، نمای ساختمان، سن ساختمان و قدمت ساخت آن و کیفیت مصالح بکاربرده شده در آن به ارزیابی رسمی قیمت کارشناسی ملک می پردازد.

خدمات کارشناسی رسمی دادگستری در زمینه ملک

برای مشاوره با کارشناسان رسمی دادگستری گروه ما درباره ی قیمت گذاری انواع املاک خود در شهر تهران و سایر استان های کشور، اعم از آپارتمان مسکونی ، واحد های اداری ، مغازه تجاری و ارزش سرقفلی و اجاره مالکانه، حق کسب و پیشه تجاری، اجاره بها یا اجرت المثل ایام تصرف، کارخانه و کارگاه صنعتی و تولیدی ، ماشین آلات کارخانجات و تاسیسات ساختمانی و صنعتی، اماکن گردشگری و هتل ها می توانید با ما تماس بگیرید.

گروه ما متشکل از کارشناسان همکار مقیم در استان های کشور می باشد.

درخواست های کارشناسی شما ممکن است در موارد اصلی زیر باشد (یادآوری می شود که فقط به موارد اصلی در فهرست زیر اشاره شده است):

 • درخواست کارشناس ملک برای ارزیابی رسمی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری به عنوان وثیقه ملکی جهت رهن
 • قیمت گذاری ملک توسط کارشناس قسم خورده دادگستری جهت تمکن مالی متقاضیان مهاجرت
 • تامین دلیل کارهای انجام شده از نظر ساختمانی یا موارد دیگر
 • کارشناسی تعیین ارزش سرقفلی تجاری و حق کسب و پیشه
 • کارشناسی تعیین اجاره بها و اجرت المثل
 • کارشناس ارزش گذاری تاسیسات ساختمانی و ماشین آلات صنعتی کارخانجات
 • نقشه برداری ، تهیه کروکی ثبتی و نقشه یو تی ام utm
 • مشاوره و داوری در قرار دادهای مشارکت در ساخت
 • معرفی کارشناس رسمی دادگستری در رشته های مختلف کارشناسی

خدمات کارشناسی ملک چگونه انجام می شود؟

با تماس با ما می توانید از ما در تبیین و روشن تر کردن درخواست کارشناسی خود کمک بگیرید. معمولا متقاضیان کارشناسی با این مفاهیم حقوقی آشنایی ندارند و بعد از تماس و مذاکره با ما درخواست های خود را بهینه تر و اصلاح می کنند.

انجام مشاوره کارشناسی رسمی قبل از عقد هر گونه قرارداد و یا خرید و فروش می تواند تا حد زیادی از مشکلات حقوقی آتیه ی شما جلوگیری کند.

برچسب ها نمونه فرم درخواست کارشناسی ملک , نمونه فرم درخواست کارشناسی ارزیابی ملک , ارزیابی رسمی انواع املاک مانند زمین، آپارتمان مسکونی یا اداری و تجاری , حق کسب و پیشه و سرقفلی مغازه تجاری , ارزش کارشناسی کارخانه صنعتی , قیمت گذاری هتل و مجتمع های صنعتی و توریستی و ورزشی , کارشناسی سایر املاک در شهر تهران و سایر استان ها , ارزش گذاری قطعات و کالا های صنعتی و ماشین آلات کارخانه های تولیدی , قیمت گذاری رسمی خودرو (ماشین) , ارزیابی قیمت و کارشناسی موارد دیگر مانند قطعات کامپیوتر و تجهیزات پزشکی , قیمت کارشناسی ملک و عوامل موثر بر آن , ارزیابی رسمی ملک و وثیقه ملکی و سند رهنی , کارشناس رسمی املاک برای تشکیل پرونده مهاجرت , کارشناسی رسمی ملک در دایره اجرای ثبت اسناد رسمی , خدمات کارشناسی رسمی دادگستری در زمینه ملک , درخواست کارشناس ملک برای ارزیابی رسمی ملک توسط کارشناس رسمی دادگستری به عنوان وثیقه ملکی جهت رهن , کارشناسی تعیین ارزش سرقفلی تجاری و حق کسب و پیشه , کارشناسی تعیین اجاره بها و اجرت المثل , ارزیابی ملک , ارزیابی ملک توسط کارشناس ,
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کارشناسان ما

کارشناس راه و ساختمان

نام و نام خانوادگی: امیر امیدی

رشته کارشناسی: مهندسی راه و ساختمان

حوزه فعالیت: استان تهران

تحصیلات: لیسانس عمران و فوق لیسانس عمران-زلزله و لیسانس حقوق

شماره تماس: 09199774202


کارشناس اموال منقول

نام و نام خانوادگی: راضیه ارمغانی

رشته کارشناسی: اموال منقول (لوازم خانگی و اداری)

حوزه فعالیت: استان تهران

تحصیلات: لیسانس حقوق و فوق لیسانس فقه ومبانی حقوق اسلامی

شماره تماس: 09199774202

درباره ما
Profile Pic

ارائه خدمات کارشناسی رسمی دادگستری راه و ساختمان و اموال منقول (لوازم خانگی و اداری) ، تاسیسات و ماشین آلات در استان تهران 

ارائه خدمات مشاوره حقوقی، کالت و کارشناسی به پیمانکاران و شرکت‌های تجاری و داوری مدنی و قراردادهای تجاری بین المللی

کد شامد: 1-1-772905-65-0-1

کد شامد: 1-1-772905-65-0-2
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  از قالب و گرافیک سایت چه مقدار رضایت دارید؟
  آمار سایت
 • افراد آنلاین : 3
 • بازدید امروز : 267
 • باردید دیروز : 449
 • بازدید کلی : 64,981
 • ثبت سامانه
  logo-samandehi